Mistrovství Moravy a Slezska 2019 - stupně vítězů

Ve dnech 26. - 31. října 2019 se konalo již tradičně v Koutech nad Desnou "Mistrovství Moravy a Slezska mládeže", na kterém Beskydskou šachovou školu reprezentovalo 38 šachistů a šachistek. A kdo z nich stanul na stupních vítězů?

V kategorii D10 získala Viktorie Buchtová (8 bodů) 2. místo a na 3. místě skončila Veronika Vančáková (6 bodů). Kategorii H10 vyhrál Tobias Milek (7 bodů) následován druhým Hynkem Létalem (6,5 bodů). Kategorii H12 vyhrál Bartoloměj Buchta (7,5 bodů) a bronz vybojoval Ondřej Matusík (7 bodů), v kategorii D14 zabodovala druhá Sofie Tichá (5 bodů). Největšího úspěchu jsme pak dosáhli v kategorii H16, ve které si zlato, stříbro a bronz rozdělili Adam Frank, Ondřej Nytra a Lucian Vantuch. Hoši a dívky - gratulujeme!