Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Ředitel BŠŠ Pavel Benčo vítá v nové sezóně

Vážení přátelé,

prázdniny nám uplynuly jako voda a už je tu nový školní rok a také s ním přichází i nová šachová sezóna. Chtěl bych vás tímto přivítat a popřát, aby se vám dařilo jak ve škole či zaměstnání, tak i na 64 polích. Pro nás, kteří vše kolem šachu v Beskydské šachové škole organizujeme, je nejdůležitější, aby vás šachy s námi bavily a pokud možno se i naplnily vaše sny o úspěšných startech v turnajích i o dosažení šachového mistrovství .................. .

Více se dočtete v přiloženém komentáři.

Komentáře

Vážení přátelé,
prázdniny nám uplynuly jako voda a už je tu nový školní rok a také s ním přichází i nová šachová sezóna. Chtěl bych vás tímto přivítat a popřát, aby se vám dařilo jak ve škole či zaměstnání, tak i na 64 polích. Pro nás, kteří vše kolem šachu v Beskydské šachové škole organizujeme, je nejdůležitější, aby vás šachy s námi bavily a pokud možno se i naplnily vaše sny o úspěšných startech v turnajích i o dosažení šachového mistrovství
.

Tak jako každý rok máme pro vás připraveno i několik novinek, na kterých realizační tým pracoval několik posledních měsíců. Jejich cílem by mělo být vylepšení koncepční metodiky, tak abychom se mohli i nadále pyšnit titulem nejúspěšnější šachová škola České republiky. Dovolte, abych vás s  našimi záměry blíže seznámil.

Aktualizovaný termínový kalendář

   Je pro nás velmi důležité, aby jste byli na na našich webových stránkách pružně informovaní o námi plánovaných akcích. Abychom přenos informací ještě zlepšili, přidali jsme 3 náležitosti: Termín přihlášek – kde je stanoveno datum, do kdy se musíte přihlásit, Garant – trenér, který nese za akci zodpovědnost, můžete se na něj obracet s případnými dotazy a Poznámka – kde se dočtete, pro jakou kategorii je akce vhodná. Tento kalendář bude procházet během sezóny aktualizací, sledujte jej tedy prosím pravidelně!

Turnaj v zahraničí

   V sezóně 2013/14 je plánována pro výběr talentů účast na zahraničním turnaji. Máte proto všichni velkou motivaci, aby jste se snažili, protože to můžeš být právě ty, kdo dostane nabídku zahrát si krásný turnaj a poté si třeba zaplavat v moři smiley.

Rozšíření týmů v soutěžích družstev

   V nové sezóně bude Beskydskou šachovou školu reprezentovat celkem 8 družstev dospělých, je mezi nimi také družstvo rodičů a jejich dětí. Věříme, že získáme mnoho cenných vítězství a nových zkušeností. Také se nám podařilo postoupit do 1.ligy dorostu, kde se budou naši mladší talenti prát o možný postup do nejvyšší soutěže Extraligy, kde už 1 tým máme. Soutěže družstev nejsou však jen o vítězstvích, ale také o dobré partě v týmu a o mnoha společných zážitcích. Přeji všem kapitánům, ať je práce baví.

 

Beskydská šachová škola je otevřená pro všechny milovníky šachové hry! a naším cílem je, aby zde mohl hrát či trénovat kdokoliv od 4-99 let wink. Věřím, že se uvidíme tradičně také s rodiči na šachovém plese a padne opět magická hranice 300 účastníků.

Samozřejmě to není vše, další novinky jsou připravovány a budou oznámeny v průběhu školního roku.

 

Na setkání a příjemné chvilky za šachovnicí i mimo ni se těší,

Pavel Benčo – ředitel Beskydské šachové školy