Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Nejlepší sportovní výsledky členů BŠŠ v sezóně 2015/2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejlepší sportovní výsledky sezóny 2015/2016
Extraliga družstev 3.místo
   
Extraliga družstev dorostu 2.místo
   
MČR družstev juniorů v rapid šachu

2.místo

   
MČR družstev starších žáků 1.místo
   
MČR družstev mladších žáků 1.místo - "A" družstvo
  2.místo - "B" družstvo
   
MČR středních škol v šachu 10.místo - SPŠ a OA Frýdek-Místek
   
MČR škol v šachu, 6.-9.třída 9.místo - 6.ZŠ Frýdek-Místek
   
MČR škol v šachu, 1.-5.třída 1.místo - 5.ZŠ Frýdek-Místek
  8.místo - 4.ZŠ Frýdek-Místek
   
MČR mužů v rapid šachu 11.místo - Vojtěch Zwardoň
   
MČR mužů v bleskovém maratónu 2.místo - Vojtěch Zwardoň
   
MČR žen v bleskovém šachu 10.místo - Kristýna Novosadová
   
MČR žen v rapid šachu 1.místo - Martina Fusková
  4.místo - Kristýna Novosadová
   
MČR juniorek 1.místo - Natálie Kaňáková
  2.místo - Martina Fusková
  6.místo - Tereza Beluská
   
MČR juniorek v rapid šachu 2.místo - Martina Fusková
  3.místo - Natálie Kaňáková
   
MČR dorostenek 1.místo - Natálie Kaňáková
  2.místo - Martina Fusková
  5.místo - Tereza Beluská
   
MČR dorostenek v rapid šachu 1.místo - Martina Fusková
  2.místo - Natálie Kaňáková
   
MČR mládeže do 16 let D10 - 1.místo - Lucie Fizerová
  H12 - 1.místo - Tobiáš Krejčok
  H10 - 1.místo - Richard Stalmach
  D12 - 3.místo - Kristýna Laurincová
  D10 - 3.místo - Natálie Szusciková
  H12 - 3.místo - Lucian Vantuch
   
MČR dětí do 8 let H8 - 2.místo - Marek Fizer
  H8 - 10.místo - Denisa Bartečková
   
MČR mládeže v rapid šachu D16 - 1.místo - Natálie Kaňáková
  D12 - 1.místo - Kristýna Laurincová
  D16 - 1.místo - Tereza Beluská
  D14 - 2.místo - Zuzana Gřesová
  D10 - 2.místo - Lucie Fizerová
  H10 - 2.místo - Petr Gnojek
  H12 - 3.místo - Tobiáš Krejčok
   
Mistrovství světa mládeže D18 - 36.místo - Martina Fusková
  D14 - 43.místo - Zuzana Gřesová
  H10 - 56.místo - Richard Stalmach
  D12 - 57.místo - Kristýna Laurincová
   
Mistrovství Evropy mládeže H10 - 3.místo - Richard Stalmach
  D18 - 11.místo - Natálie Kaňáková
  D18 - 19.místo - Martina Fusková
  H8    - 33.místo - Marek Fizer
   
Mistrovství EU mládeže D14 - 2.místo - Zuzana Gřesová