Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Extraliga dorostu - komentář trenéra

Naši extraligoví dorostenci, i díky dvěma výhrám v závěrečných kolech, postupují ze základní skupiny Extraligy dorostu - východ do "FINÁLE Extraligy dorostu". V upravené tabulce jim zatím patří 2. místo se 100% bodovým ziskem.

 

Jak hodnotí poslední dvě utkání trenér týmu Stanislav Jasný?, to si můžete přečíst v komentáři.

Komentáře

Extraliga dorostu.

Poslední dvě utkání základní části nejvyšší dorostenecké soutěže odehrálo naše družstvo na půdě orlovských týmů. V první m zápase jsme nastoupili proti domácímu "béčku" a už od počátku bylo vidět, že jsme favority. Postupně jsme získávali převahy a celkové vítězství mohlo mít i výraznější  podobu. Po vydatném obědu (domácí svačině)a oddychu ve VIP salonku s občerstvením, který pořadatel pro hráče a doprovody zajistil, nás čekalo první družstvo domácího oddílu SK Slavia Orlová. Podle sestav se dal očekávat vyrovnaný duel. Tak tomu i bylo. Naši hráči nastoupili k utkání s odhodláním zvítězit a diváci na "onlajnech" mohli sledovat velmi napínavé klání. Po dramatickém průběhu, jsme i z tohoto boje vyšli vítězně. Vyhráli jsme tedy všechny zápasy základní skupiny a do finále postupujeme s plným bodovým ziskem. Ve všech utkáních nastoupila sestava: Michael Kubík, Martina Fusková, Natálie Kaňáková, Filip Kaňák, Patrik Štěpán, Matěj Kuchař.

Hráčům patří hluboké uznání za předvedené výkony, nasazení, týmového ducha a poděkování za skvělou reprezentaci Beskydské šachové školy a města Frýdku-Místku. Nezbývá než popřát mnoho úspěchu a krásných partií i ve finálové části.  

Stanislav Jasný