Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Galerie úspěchů Beskydské šachové školy




Nejlepší sportovní výsledky v historii BŠŠ
Mistrovství světa žen 2004 9.místo - Jana Jacková
     
Mistrovství Evropy žen 2002 12.místo - Jana Jacková
     
Mistrovství juniorek 1999 2.místo - Jana Jacková
     
Mistrovství světa mládeže 1993 2.místo - Jana Jacková / D12
     
MS mládeže v rapidu 1995 2.místo - Jana Jacková / D14
     
Mistrovství Evropy mládeže 2016 3.místo - Richard Stalmach / H10
  2008 1.místo - Kateřina Němcová / D18
  1993 2.místo - Jana Jacková / D12
  1992 2.místo - Jana Jacková / D10
     
Mistrovství EU mládeže 2016 2.místo - Zuzana Gřesová / D14
  2015 3.místo - Marek Fizer / H8
  2014 1.místo - Natálie Kaňáková / D16
  2013 1.místo - Natálie Kaňáková / D14
  2005 2.místo - Jiří Kočiščák / H12
     
MČR žen 2010 1.místo - Kateřina Němcová
  1998 1.místo - Jana Jacková
     
MČR žen v rapid šachu 2016 1.místo - Martina Fusková
  2009 1.místo - Jana Jacková
     
MČR žen v bleskovém šachu 2009 1.místo - Kateřina Němcová
  2006 1.místo - Jana Jacková
     
MČR v rapid šachu veteránů 2013 1.místo - Sergej Vesselovsky
  2012 1.místo - Sergej Vesselovsky
     
MČR juniorek 2014 1.místo - Martina Fusková
  2002 1.místo - Táňa Holušová
  2000 1.místo - Magdaléna Dvořáková
  1999 1.místo - Jana Jacková
  1998 1.místo - Jana Jacková
     
MČR juniorek v rapidu 2014 1.místo - Natálie Kaňáková / D18
  2012 1.místo - Magdaléna Miturová / D20
  2010 1.místo - Kristýna Novosadová / D20
     
MČR dorostenek 2014 1.místo - Martina Fusková
  2002 1.místo - Táňa Holušová
  2000 1.místo - Magdaléna Dvořáková
  1999 1.místo - Jana Jacková
  1998 1.místo - Jana Jacková
     
MČR juniorů  2012 1.místo - Tadeáš Kriebel
  2006 1.místo - Jiří Kočiščák
     
MČR juniorů v rapid šachu 2009 1.místo - Tomáš Pecha / H20
     
MČR dorostenců 2012 1.místo - Tadeáš Kriebel
  2006 1.místo - Jiří Kočiščák
  2005 1.místo - Vojtěch Rojíček
     
MČR mládeže do 16 let 2018 1.místo - Richard Stalmach / H12
  2016 1.místo - Lucie Fizerová / D10
    1.místo - Tobiáš Krejčok / H12
    1.místo - Richard Stalmach / H10
  2015 1.místo - Zuzana Gřesová / D14
    1.místo - Kristýna Laurincová / D12
    1.místo - Richard Stalmach / H10
  2014 1.místo - Martina Fusková / D16
    1.místo - Zuzana Gřesová / D12
    1.místo - Petr Gnojek / H10
  2013 1.místo - Natálie Kaňáková / D14
    1.místo - Kristýna Laurincová / D10
  2012 1.místo - Nguyen Thai Dai Van / H12
  2011 1.místo - Tadeáš Kriebel / H16
    1.místo - Nguyen Thai Dai Van / H10
  2009 1.místo - Tomáš Pavelek / H12
    1.místo - Matyáš Marek / H10
  2008 1.místo - Karolína Langnerová / D14
    1.místo - Jiří Kočiščák / H16
    1.místo - Tomáš Pavelek / H12
  2007 1.místo - Vendula Nováková
    1.místo - Tomáš Bujnošek / H12
  2006 1.místo - Magdaléna Miturová / D14
    1.místo - Karolína Langnerová / D12
    1.místo - Tomáš Pavelek / H10
  2005 1.místo - Jiří Kočiščák / H12
  2004 1.místo - Karolína Langnerová / D10
    1.místo - Vojtěch Rojíček / H14
  2003 1.místo - Tereza Tomášková / D12
    1.místo - Vojtěch Rojíček / H14
    1.místo - Jiří Kočiščák / H10
  2002 1.místo - Táňa Holušová / D16
  2001 1.místo - Táňa Holušová / D16
  2000 1.místo - Magdaléna Dvořáková / D16
    1.místo - Táňa Holušová / D14
  1999 1.místo - Táňa Holušová / D14
  1997 1.místo - Jana Jacková / D16
  1996 1.místo - Táňa Holušová / D10
  1995 1.místo - Jana Jacková / D14
    1.místo - Petr Virostko / H14
  1993 1.místo - Jana Jacková / D12
     
MČR mládeže v rapid šachu 2015 1.místo - Natálie Kaňáková / D16
    1.místo - Kristýna Laurincová / D12
  2014 1.místo - Natálie Kaňáková / D16
    1.místo - Zuzana Gřesová / D12
    1.místo - Richard Stalmach / H10
  2013 1.místo - Kristýna Laurincová / D10
  2012 1.místo - Martina Fusková / D14
    1.místo - Zuzana Gřesová / D10
  2011 1.místo - Natálie Kaňáková / D12
  2010 1.místo - Tadeáš Kriebel / H16
  2009 1.místo - Klára Zemková / D12
    1.místo - Natálie Kaňáková / D10
    1.místo - Marek Matyáš / H10
  2008 1.místo - Karolína Langnerová / D14
  2007 1.místo - Jakub Rabatin / H14
    1.místo - Tomáš Pavelek / H12
  2004 1.místo - Adéla Nytrová / D12
    1.místo - Karolína Langnerová / D10
  1998 1.místo - Magdaléna Dvořáková / D14
    1.místo - Táňa Holušová / D12
  1997 1.místo - Magdaléna Dvořáková / D14
    1.místo - Táňa Holušová / D12
  1996 1.místo - Magdaléna Dvořáková / D12
    1.místo - Martin Slavíček / H10
  1995 1.místo - Jana Jacková / D14
    1.místo - Táňa Holušová / D10
    1.místo - Petr Virostko / H14
    1.místo - Vojtěch Petrovský / H10
  1994 1.místo - Jana Jacková / D12
     
MČR dětí do 8 let 2014 1.místo - Lucie Fizerová
    1.místo - Richard Stalmach
  2013 1.místo - Petr Gnojek
  2011 1.místo - Kristýna Laurincová
  2010 1.místo - Martina Kaňoková
  2009 1.místo - Jan Chlebek
  2005 1.místo - Vendula Nováková
  2004 1.místo - Tomáš Pavelek
  2003 1.místo - Tomáš Bujnošek
  1999 1.místo - Tereza Tomášková
  1995 1.místo - Jiří Kalivoda
  1994 1.místo - Táňa Holušová
  1993 1.místo - Petra Nováková
     
Extraliga družstev 2016 3.místo
  2014 3.místo
  2008 3.místo
     
Česko-Slovenská Extraliga žen 2017 2.místo
  2015 1.místo
  2014 1.místo
  2013 1.místo
  2012 1.místo
  2011 3.místo
  2010 2.místo
     
Extraliga družstev dorostu 2013 1.místo
  2010-11 1.místo
  2008 1.místo
  2002-06 1.místo
  2000 1.místo
  1992-97 1.místo
  1990 1.místo
     
MČR juniorů družstev v rapidu 2010 1.místo
     
MČR družstev starších žáků 2016 1.místo
  2004-10 1.místo
  2000-02 1.místo
  1995-97 1.místo
     
MČR družstev mladších žáků 2014-17 1.místo
  2012 1.místo
  2002-08 1.místo
  1997-99 1.místo
  1991-94 1.místo