Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Hodnocení trenérů - Baštincův memoriál

Naši výpravě se v Bezměrově vcelku dařilo a dokázala do "pokladnice BŠŠ" přivézt pět medailí. Nejenom medaile potěšily, ale také celá řada výkonů jednotlivých hráčů, kteří skončili lépe než bylo jejich nasazení - gratulujeme!

 

Hodnocení trenérů si můžete přečíst v komentáři.

 

Komentáře

Ve dnech 14. a  15. února 2014 se v krásných prostorech penzionu Bezměrovský dvůr, konal  další ze série víkendových turnajů, tentokrát věnovaný památce Tomáše Baštince.  Pro děti jsou tyto turnaje zajímavé tím, že věková kategorie zde není omezena a potkávají se hráči všech generací.

Turnaje A (5. kol, FIDE Open) se zúčastnilo celkem 31 šachových nadšenců, včetně 6-ti hráčů BŠŠ. Překvapením turnaje byl Matěj Kuchař, který z 12. nasazeného místa získal bronzovou medaili, se ztrátou pouhých dvou remíz. Martina Fusková potvrdila 4 nasazenou pozici a získala 1. místo v kategorii žen, méně spokojená už byla Natálie Kaňáková, která obsadila „až“ 3. místo.  

V turnaji B (7. kol, Národní Open) se po příjezdu našich 16 hráčů počet zastavil na 54 účastnících. S velkou vervou ale i štěstím turnajem prolétl Marek Miča, který by měl na lopatě i pozdějšího vítěze turnaje, pokud by se nezalekl nekorektní oběti věže. Třetí místo potěšilo nejen Filipa Hašku s 5,5 body  a 4. až 8. místo s 5-ti body dělili Lucian Vantuch a Lukáš Odstrčil.

Všem našim hráčům děkujeme za reprezentaci a slušné chování ve dne i v noci. Nemalý dík patří také rodičům-řidičům, kteří se podíleli na dopravě naší výpravičky.

Těšíme se na příště. Trenéři, opatrovatelé, řidiči Karel Pliska a Zdeněk Holeksa.

 

P.S.: Pokud Vás zajímá kým byl Tomáš Baštinec, podívejte se na odkaz pořadatele. http://sokolpostoupky.sweb.cz/basta_cv.html