Nejúspěšnější šachová škola v ČR

KP mládeže v rapid šachu - trochu statistiky a hodnocení

Pětidílný šachový seriál "Krajského přeboru mládeže v rapid šachu" má všech pět turnajů odehráno a tak jsme pro vás připravili několik tabulek, ze kterých lze vyčíst, jak se našim hráčům dařilo.

 

Podívejte se do příloh, naše šachová škola byla úspěšná! A přečtěte si komentář o 5.turnaji od trenéra Jana Macíčka.

Komentáře

Dobrý den,

poslední 5. turnaj Krajského přeboru mládeže v rapidu (Dolní Benešov, 23. 3.) byl dalším velkým sportovním úspěchem našich dětí a barev Beskydské šachové školy. Dokázali jsme získat 7 zlatých, 4 stříbrné a 1  bronzovou medaili a při slavnostním vyhlášení konečných výsledků to byla radost poslouchat i se dívat na naše spokojené hráče!

V Dolním Benešově proběhlo i vyhlášení konečných výsledků celého seriálu KP mládeže v rapid šachu. BŠŠ opět dominovala a omlouvám se, že nepopíšu, kdo všechno získal medaili a postup na MČR mládeže v rapid šachu, ale bylo toho tolik, že bych jen nerad na někoho zapomněl a tak si raději počkáme na vydání oficiálních výsledků krajskou komisí mládeže.

Nicméně něco mi v paměti přeci jen utkvělo a to vyhlášení nově zařazené kategorie dětí do 8 let. Celkovými vítězi se stali: H8 - 1. Stalmach Richard, 2. Gnojek Petr, 3. Frank Adam, D8 - 1. Fizerová Lucie, 2.  Dudová Pavla, 3. Szusciková Natálie. Velkým příslibem do budoucna je skutečnost, že jsou všichni našimi členy a vítězové nás budou v této kategorii zastupovat i příští rok!

Je těžké vyzvednout jednotlivce, ale mě nejvíce zaujaly výkony Terezky Beluské, Matěje Kuchaře a Tobiáše Krejčoka.

Všichni však příkladně bojovali a můžeme se jistě těšit na příští ročník KP mládeže.

Nejlepším přeji mnoho úspěchů na MČR.      

Jan Macíček