Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Krajská soutěž - hodnocení kapitána

Ve 2. kole Krajské soutěže družstev se podařil našemu týmu "BŠŠ "E" husarský kousek, když i přes skutečnost, že hrál se šesti náhradníky, dokázal zvítězit 5,5 - 2,5. Perličkou bylo, že náhradníci byli většinou věkem teprve mladší žáci.

 

A co k zápasu říká kapitán týmu Jiří Sedláček? Přečtěte si komentář.

 

Komentáře

Vážení šachisté,

v neděli 16. 11. 2014 jsme zajížděli na šachový zápas Krajské soutěže "B" do Stonavy. Sestavu nebylo jednoduché sestavit, poněvadž řada hráčů hraje v týž den MČR juniorů a juniorek a další z různých důvodů hrát nemohli. Jen dva hráči ze základní sestavy byli k dispozici a zbytek naše nadějná mládež. Už při příjezdu do Stonavy se tamní  hráči podivili, co jsem to s Alešem Kocurem dovezl za mateřskou školku. Za hodinu a půl se však nestačili mnozí divit, co ti mladí tygři s nimi na šachovnici dělají. Odměnou je výhra 5,5 - 2,5 pro BŠŠ E.

Své partie vyhráli Vantuch Lucian, Stalmach Ríša, Halamíček Radek, Beluská Tereza, Kocur Aleš, remizoval Sedláček Jiří. Kuchař Matěj a Saforek Michal sice nevyhráli, ale bojovali jak lvi a jistě vyhrají příště. Celému týmu dnes za dnešní odvedený výkon děkuji a velmi překvapivá výhra je dobrá inspirace pro další kola. Již dnes přemýšlejte, kdo si chce zahrát za 14 dní 30. 11. 2014 doma proti Havířovu C a přihlašujte se wink.

S pozdravem Sedláček Jiří  /ještě teď velmi mile překvapen/