Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Otevřený klubový přebor - výsledky 3.kola

V úterý 30. září bylo odehráno 3. kolo. "Otevřeného klubového přeboru", který je zároveň "Okresním přeborem jednotlivců". Startovní pole se opět rozšířilo a nyní hraje šestnáct hráčů. V komentáři si můžete přečíst postřehy Karla Kubaly.

Ve 3. kole jsme zaznamenali tyto výsledky: Miča M. - Kubala K. 0-1, Lepík J. - Vantuch L. 0,5-0,5, Kuchař M. - Remeš R. 1-0, Saforek M. - Štěpán P. 0,5-0,5, Lavrišin J. - Chlebek J. 1-0, Sysala S. - Bebek I. 1-0. Máte chuť si také zahrát? Přijďte a hrajete!

Komentáře

Vážení přátelé,

v úterý 30.9.2014 se uskutečnilo již 3.kolo přeboru Klubu přátel šachu ve Frýdku-Místku, do kterého se nám zapojili další 2 hráči, takže jsme se rozrostli na skupinu 16 hráčů a zřejmě více, nežli 18 nás již v tomto cyklu nebude - i když se třeba ještě najde někdo, kdo kvalitu této tréninkové formy pochopí a přidá se k nám… ?

Tentokrát se hrálo na 6 šachovnicích a zaregistrovali jsme jednu předehrávku Lepík – Kubala 0 – 1. Bez ohledu na tuto předehrávku Karel Kubala dále ukazuje velmi dobrou formu a po vítězství ve víkendovém turnaji i v této soutěži má po 3. kole jako jediný plný bodový zisk a na svého nejbližšího pronásledovatele Jaroslava Lepíka již má náskok celého bodu (toho navíc právě ve zmíněné předehrávce porazil). Za zmínku stojí nerozhodný výsledek dosažený 10 letým Lucianem Vantuchem proti 5.nasazenému J.Lepíkovi. I jeho kamarád Marek Míča srdnatě bojoval ve své partii proti vedoucímu K.Kubalovi, kterému podlehl až po 67 tazích a ukázal, že i přes svůj věk již toho umí dost hodně...

Do turnaje je stále ještě možné nastoupit, takže pozvání k účasti stále platí. Čtvrté kolo je na pořadu již příští úterý 7.10. a pro případné nově nastoupivši účastníky platí, že chybějící partie je možné dohnat formou dohrávek. Tabulky a další podrobnosti k turnaji naleznete na www.chessfm.cz.

 

Karel Kubala