Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Podpořte veřejným hlasováním 36. ročník TŠN

BŠŠ letos vstoupila do soutěže "13. ročníku programu PRAZDROJ LIDEM" s projektem „36. ročník Turnajů šachových nadějí“, který byl jedním z 63 přihlášených projektů. Rada reprezentantů náš projekt vybrala do veřejného hlasování v soutěži s dalšími 21 projekty. Hlasování probíhá od 1. 10. do 31. 10. prostřednictvím internetu = 1 hlas a SMS zprávy = 1 hlas. Každý z vás tedy může přispět dvěma hlasy a to jsou ještě v záloze vaši kamarádi, přátelé a rozvětvená rodina!

                                     Za vaši přízeň a za vaše hlasy děkujeme!

Komentáře

Vážení příznivci Beskydské šachové školy,

Jak je vám jistě známo, tak Beskydská šachová škola z. s. (dále jen BŠŠ), je neziskovým sdružením, jehož činnost je financována výhradně z vlastní činnosti při organizaci především tréninkových a soutěžních aktivit šachové mládeže ve Frýdku-Místku a blízkého okolí, dále významnou každoroční dotací z města Frýdku-Místku a v neposlední řadě ze sponzorských darů a uzavřených smluv na reklamní činnost. Je tedy zřejmé, že bez nějakého hlavního sponzorského partnera, je bytí a nebytí sdružení záležitostí každodenního hledání nových zdrojů financí a vyvíjení trvalých aktivit v této oblasti.

V letošním roce jsme se mimo desítky jiných projektů pokusili zapojit i do projektu významné firmy našeho regionu – pivovaru Plzeňský prazdroj a.s., Radegast13. ročníku programu PRAZDROJ LIDEM. Za uplynulých dvanáct let Plzeňský Prazdroj v regionu rozdělil mezi 156 projektů téměř 26,5 milionu korun.

BŠŠ letos vstoupila do soutěže s projektem „36. ročník Turnajů šachových nadějí“, který byl jedním ze 63 přihlášených projektů a Rada reprezentantů složená z osobností Moravskoslezského kraje rozhodla, že náš projekt postoupil do veřejného hlasování v soutěži s dalšími 21 projekty. Hlasování bude probíhat od 1. 10. do 31. 10. 2014 prostřednictvím internetu = 1 hlas a SMS zpráv = 1 hlas. Každý z vás tedy může přispět dvěma hlasy a to jsou ještě v záloze vaši kamarádi, přátelé a rozvětvená rodina! Prostředky z programu rozdělí mezi organizace Rada reprezentantů, která se znovu sejde v prosinci letošního roku. Velmi důležité budou při jednání rady výsledky veřejného hlasování.

O tom, kolik který z projektů získá ze sponzorského grantu, nakonec rozhodnete vy svým hlasováním wink!

 

 

Jelikož naší prioritou je rozvoj mládeže šachovou hrou a naplnění volnočasových aktivit mládeže ušlechtilou zájmovou aktivitou, tak věříme, že nás svým hlasem podpoříte a přispějete tak k co nejvyššímu podílu BŠŠ na možnosti získání financí z programu PRAZDROJ LIDEM.

Za všechny členy Beskydské šachové školy děkuje,

                                                                                                                Ing. Pavel Benčo