Sportovní úspěchy BŠŠ v sezóně 2012/2013

Členové BŠŠ se v sezóně 2012/2013 činili a získali řadu vynikajících sportovních úspěchů! Mistrovský titul získal tým žen v Česko-Slovenské Extralize družstev a tým dorostenců v Extralize družstev. Stříbrem se může pochlubit družstvo mladších žáků na MČR družstev. Na 5.místě se umístil náš "A" tým v nejvyšší Extralize družstev. "C" družstvo zvítězilo v Krajské soutěži a "E" tým vyhrál Okresní přebor. V jednotlivcích jsme získali mistrovské tituly - MEU mládeže 1. Natálie Kaňáková, MČR mládeže 1. Natálie Kaňáková, 1. Kristýna Laurincová, 1. Petr Gnojek, MČR mládeže v rapid šachu 1. Martina Fusková, 1. Zuzana Gřesová a MČR veteránů v rapid šachu 1. Sergej Vesselovsky.  Dalších stříbrných a bronzových medailí byla celá řada, stačí se podívat do odkazu.

Děkujeme všem členům BŠŠ za vynikající reprezentaci BŠŠ a Frýdku-Místku!