Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Trenér Stanislav Jasný

 

Datum narození: 9. 9. 1978       

Trenérská kvalifikace: trenér 2. třídy   

Hráčská kvalifikace: mezinárodní mistr

Doba trvání trenérské činnosti

  • v BŠŠ od roku 1999

Účasti na reprezentačních akcích mládeže

  • Mistrovství světa 2007 - Turecko
  • Mistrovství světa 2009 - Turecko
  • Mistrovství světa 2015 - Řecko

 

  • Mistrovství Evropy 2002 - Španělsko
  • Mistrovství Evropy 2006 - Černá hora
  • Mistrovství Evropy 2008 - Černá hora
  • Mistrovství Evropy  2009 - Itálie
  • Mistrovství Evropy  2014 - Gruzie

 

  • Mistrovství EU 2013 - Česká republika

 


 

Největší úspěchy svěřenců:

Mistrovství ČR žen v rapid šachu

2016 1. místo Martina Fusková

 

Mistrovství ČR juniorek

2015 1. místo D20 Natálie Kaňáková
  2. místo D20 Martina Fusková
2014 1. místo D20 Martina Fusková
  4. místo D20 Natálie Kaňáková

 

Mistrovství ČR dorostenek

2015 1. místo D18 Natálie Kaňáková
  2. místo D18 Martina Fusková
2014 1. místo D18 Martina Fusková
  3. místo D18 Natálie Kaňáková
  10. místo D18 Zuzana Gřesová

 

Mistrovství ČR juniorů

2005 2. místo H20 Vojtěch Rojíček
2008 4. místo H20 Vojtěch Rojíček
2009 3. místo H20 Vojtěch Rojíček
2010 4. místo H20 Vojtěch Rojíček
2012 8. místo H20 Tomáš Pecha
  10. místo H20 Jakub Rabatin

 

Mistrovství ČR dorostenců

2005 1. místo H18 Vojtěch Rojíček
2006 6. místo H18 Vojtěch Rojíček
2008 4. místo H18 Vojtěch Rojíček
2010 9. místo H18 Tomáš Pecha
2012 5. místo H18 Jakub Rabatin
2014 7. místo H18 Jiří Kozel

 

Mistrovství ČR mládeže

2003 1. místo H14 Vojtěch Rojíček
  1. místo H8 Tomáš Bujnošek
2004 1. místo H14 Vojtěch Rojíček
  1. místo H8 Tomáš Pavelek
2006 1. místo H10 Tomáš Pavelek
2007 1. místo H12 Tomáš Bujnošek
2008 1. místo H12 Tomáš Pavelek
2009 1. místo H10 Matyáš Marek
  1. místo H12 Tomáš Pavelek
2014 1. místo D12 Zuzana Gřesová
  1. místo H8 Richard Stalmach
2015 1. místo D14 Zuzana Gřesová
  1. místo H10 Richard Stalmach
2016 1. místo H10 Richard Stalmach

 

2002 2. místo H12 Vojtěch Rojíček
2004 2. místo H10 Tomáš Boráň
2005 2. místo H10 Tomáš Pavelek
  2. místo H8 Tomáš Pavelek
2006 2. místo H12 Jakub Rabatin
  2. místo H16 Vojtěch Rojíček
2007 2. místo H10 Tomáš Pavelek
  2. místo H8 Matyáš Marek
  2. místo H16 Jakub Rabatin
  2. místo H14 Tomáš Bujnošek
2011 2. místo H14 Matěj Svoboda
2014 2. místo H10 Richard Stalmach

 

2004 3. místo H10 Tomáš Boráň
2006 3. místo H14 Tomáš Pecha
2009 3. místo D12 Vendula Nováková
2010 3. místo H14 Tomáš Pavelek

 

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu

2007 1. místo H10 Tomáš Pavelek
  1. místo H14 Jakub Rabatin
2009 1. místo H10 Matyáš Marek
2012 1. místo D10 Zuzana Gřesová
2014 1. místo D16 Natálie Kaňáková
  1. místo D12 Zuzana Gřesová
  1. místo H10 Richard Stalmach
2015 1. místo D16 Natálie Kaňáková

 

2004 2. místo H12 Tomáš Boráň
2006 2. místo H12 Tomáš Pavelek
2008 2. místo H14 Jakub Rabatin
2011 2. místo H12 Matyáš Marek
2013 2. místo D12 Zuzana Gřesová
  2. místo H10 Radek Halamíček
2015 2. místo D14 Zuzana Gřesová

 

2007 3. místo H10 Michael Kubík
2008 3. místo H12 Matěj Svoboda
2014 3. místo D16 Martina Fusková

 

Mistrovství světa mládeže

2003 81. místo H14 Vojtěch Rojíček
2007 27. místo H8 Matyáš Marek
  49. místo H10 Tomáš Pavelek
  70. místo H12 Tomáš Bujnošek
2009 12. místo H10 Matyáš Marek
  48. místo H12 Tomáš Pavelek
  86. místo H14 Tomáš Bujnošek
2014 15. místo D16 Martina Fusková
2015 36. místo D18 Martina Fusková
  43. místo D14 Zuzana Gřesová
  56. místo H10 Richard Stalmach

 

Mistrovství Evropy mládeže

2002 40. místo H12 Vojtěch Rojíček
2004 33. místo H14 Vojtěch Rojíček
2005 65. místo H10 Tomáš Pavelek
2006 24. místo H18 Vojtěch Rojíček
  24. místo H10 Tomáš Pavelek
  62. místo H14 Tomáš Pecha
2007 30. místo H16 Tomáš Pecha
  39. místo H12 Tomáš Bujnošek
  68. místo H10 Matěj Svoboda
2008 28. místo H12 Tomáš Pavelek
2009 36. místo H10 Matyáš Marek
  40. místo H14 Tomáš Bujnošek
  64. místo H16 Jakub Rabatin
2012 21. místo D10 Zuzana Gřesová
  75. místo H16 Tomáš Pavelek
  97. místo H10 Robert Demko
  126. místo H10 Radek Halamíček
2014 7. místo D18 Martina Fusková
  11. místo D16 Natálie Kaňáková
  12. místo H8 Richard Stalmach
  13. místo D12 Zuzana Gřesová

 

Mistrovství EU mládeže

2003 40. místo H12 Vojtěch Rojíček
2005 4. místo H10 Tomáš Pavelek
2010 27. místo H14 Tomáš Pavelek
2013 6. místo D12 Zuzana Gřesová
  13. místo H10 Radek Halamíček
2014 1. místo D16 Natálie Kaňáková
  13. místo H10 Richard Stalmach

 

Mistrovské soutěže družstev mládeže

Stanislav Jasný se se svými svěřenci podílel na celé řadě medailových úspěchů týmů Beskydské šachové školy. Je jich tolik, že přikládáme rovnou odkaz na soutěže družstev wink!