Nejúspěšnější šachová škola v ČR
Trenér Stanislav Jasný
Datum narození: 9. 9. 1978
Trenérská kvalifikace: FIDE trenér
Hráčská kvalifikace: mezinárodní mistr
Doba trvání trenérské činnosti
- v BŠŠ od roku 1999
Účasti na reprezentačních akcích mládeže
- Mistrovství světa 2007 - Turecko
- Mistrovství světa 2009 - Turecko
- Mistrovství světa 2015 - Řecko
- Mistrovství světa 2018 - Španělsko
- Mistrovství Evropy 2002 - Španělsko
- Mistrovství Evropy 2006 - Černá hora
- Mistrovství Evropy 2008 - Černá hora
- Mistrovství Evropy 2009 - Itálie
- Mistrovství Evropy 2014 - Gruzie
- Mistrovství Evropy 2016 - Česká republika
- Mistrovství Evropy 2019 - Slovensko
- Mistrovství EU 2013 - Česká republika
- Mistrovství EU 2017 - Česká republika
- Mistrovství EU 2018 - Česká republika
- Mistrovství EU 2019 - Česká republika
- Mistrovství EU 2020 - Česká republika
Největší úspěchy svěřenců:
Mistrovství ČR žen v rapid šachu
2016 | 1. místo | Martina Fusková |
Mistrovství ČR juniorek
2015 | 1. místo | D20 | Natálie Kaňáková |
2. místo | D20 | Martina Fusková | |
2014 | 1. místo | D20 | Martina Fusková |
4. místo | D20 | Natálie Kaňáková | |
2016 | 2. místo | D20 | Natálie Kaňáková |
Mistrovství ČR dorostenek
2015 | 1. místo | D18 | Natálie Kaňáková |
2. místo | D18 | Martina Fusková | |
2014 | 1. místo | D18 | Martina Fusková |
3. místo | D18 | Natálie Kaňáková | |
10. místo | D18 | Zuzana Gřesová | |
2016 | 2. místo | D18 | Natálie Kaňáková |
Mistrovství ČR juniorů
2005 | 2. místo | H20 | Vojtěch Rojíček |
2008 | 4. místo | H20 | Vojtěch Rojíček |
2009 | 3. místo | H20 | Vojtěch Rojíček |
2010 | 4. místo | H20 | Vojtěch Rojíček |
2012 | 8. místo | H20 | Tomáš Pecha |
10. místo | H20 | Jakub Rabatin | |
2015 | 8. místo | H20 | Michael Kubík |
2018 | 7. místo | H20 | Patrik Štěpán |
Mistrovství ČR dorostenců
2005 | 1. místo | H18 | Vojtěch Rojíček |
2006 | 6. místo | H18 | Vojtěch Rojíček |
2008 | 4. místo | H18 | Vojtěch Rojíček |
2010 | 9. místo | H18 | Tomáš Pecha |
2012 | 5. místo | H18 | Jakub Rabatin |
2014 | 7. místo | H18 | Jiří Kozel |
2015 | 6. místo | H18 | Michael Kubík |
Mistrovství ČR mládeže
2003 | 1. místo | H14 | Vojtěch Rojíček |
1. místo | H8 | Tomáš Bujnošek | |
2004 | 1. místo | H14 | Vojtěch Rojíček |
1. místo | H8 | Tomáš Pavelek | |
2006 | 1. místo | H10 | Tomáš Pavelek |
2007 | 1. místo | H12 | Tomáš Bujnošek |
2008 | 1. místo | H12 | Tomáš Pavelek |
2009 | 1. místo | H10 | Matyáš Marek |
1. místo | H12 | Tomáš Pavelek | |
2014 | 1. místo | D12 | Zuzana Gřesová |
1. místo | H8 | Richard Stalmach | |
2015 | 1. místo | D14 | Zuzana Gřesová |
1. místo | H10 | Richard Stalmach | |
2016 | 1. místo | H10 | Richard Stalmach |
2018 | 1. místo | H12 | Richard Stalmach |
2020 | 1. místo | H16 | Adam Frank |
2002 | 2. místo | H12 | Vojtěch Rojíček |
2004 | 2. místo | H10 | Tomáš Boráň |
2005 | 2. místo | H10 | Tomáš Pavelek |
2. místo | H8 | Tomáš Pavelek | |
2006 | 2. místo | H12 | Jakub Rabatin |
2. místo | H16 | Vojtěch Rojíček | |
2007 | 2. místo | H10 | Tomáš Pavelek |
2. místo | H8 | Matyáš Marek | |
2. místo | H16 | Jakub Rabatin | |
2. místo | H14 | Tomáš Bujnošek | |
2011 | 2. místo | H14 | Matěj Svoboda |
2014 | 2. místo | H10 | Richard Stalmach |
2017 | 2. místo | H12 | Richard Stalmach |
2020 | 2. místo | H14 | Richard Stalmach |
2004 | 3. místo | H10 | Tomáš Boráň |
2006 | 3. místo | H14 | Tomáš Pecha |
2009 | 3. místo | D12 | Vendula Nováková |
2010 | 3. místo | H14 | Tomáš Pavelek |
Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu
2007 | 1. místo | H10 | Tomáš Pavelek |
1. místo | H14 | Jakub Rabatin | |
2009 | 1. místo | H10 | Matyáš Marek |
2012 | 1. místo | D10 | Zuzana Gřesová |
2014 | 1. místo | D16 | Natálie Kaňáková |
1. místo | D12 | Zuzana Gřesová | |
1. místo | H10 | Richard Stalmach | |
2015 | 1. místo | D16 | Natálie Kaňáková |
2019 | 1. místo | H14 | Adam Frank |
2020 | 1. místo | H14 | Richard Stalmach |
2004 | 2. místo | H12 | Tomáš Boráň |
2006 | 2. místo | H12 | Tomáš Pavelek |
2008 | 2. místo | H14 | Jakub Rabatin |
2011 | 2. místo | H12 | Matyáš Marek |
2013 | 2. místo | D12 | Zuzana Gřesová |
2. místo | H10 | Radek Halamíček | |
2015 | 2. místo | D14 | Zuzana Gřesová |
2016 | 2. místo | H10 | Richard Stalmach |
2007 | 3. místo | H10 | Michael Kubík |
2008 | 3. místo | H12 | Matěj Svoboda |
2014 | 3. místo | D16 | Martina Fusková |
2016 | 3. místo | D14 | Zuzana Gřesová |
2017 | 3. místo | H12 | Adam Frank |
2018 | 3. místo | H12 | Richard Stalmach |
Mistrovství světa mládeže
2003 | 81. místo | H14 | Vojtěch Rojíček |
2007 | 27. místo | H8 | Matyáš Marek |
49. místo | H10 | Tomáš Pavelek | |
70. místo | H12 | Tomáš Bujnošek | |
2009 | 12. místo | H10 | Matyáš Marek |
48. místo | H12 | Tomáš Pavelek | |
86. místo | H14 | Tomáš Bujnošek | |
2014 | 15. místo | D16 | Martina Fusková |
2015 | 36. místo | D18 | Martina Fusková |
43. místo | D14 | Zuzana Gřesová | |
56. místo | H10 | Richard Stalmach | |
2018 | 24. místo | H12 | Richard Stalmach |
Mistrovství Evropy mládeže
2002 | 40. místo | H12 | Vojtěch Rojíček |
2004 | 33. místo | H14 | Vojtěch Rojíček |
2005 | 65. místo | H10 | Tomáš Pavelek |
2006 | 24. místo | H18 | Vojtěch Rojíček |
24. místo | H10 | Tomáš Pavelek | |
62. místo | H14 | Tomáš Pecha | |
2007 | 30. místo | H16 | Tomáš Pecha |
39. místo | H12 | Tomáš Bujnošek | |
68. místo | H10 | Matěj Svoboda | |
2008 | 28. místo | H12 | Tomáš Pavelek |
2009 | 36. místo | H10 | Matyáš Marek |
40. místo | H14 | Tomáš Bujnošek | |
64. místo | H16 | Jakub Rabatin | |
2012 | 21. místo | D10 | Zuzana Gřesová |
75. místo | H16 | Tomáš Pavelek | |
97. místo | H10 | Robert Demko | |
126. místo | H10 | Radek Halamíček | |
2014 | 7. místo | D18 | Martina Fusková |
11. místo | D16 | Natálie Kaňáková | |
12. místo | H8 | Richard Stalmach | |
13. místo | D12 | Zuzana Gřesová | |
2016 | 3. místo | H10 | Richard Stalmach |
11. místo | D18 | Natálie Kaňáková | |
19. místo | D18 | Martina Fusková | |
61. místo | D14 | Zuzana Gřesová | |
82. místo | H12 | Adam Frank | |
125. místo | H12 | Ondřej Nytra | |
2017 | 44. místo | H12 | Richard Stalmach |
2019 | 32. místo | H14 | Petr Gnojek |
41. místo | H14 | Adam Frank | |
50. místo | H14 | Richard Stalmach |
Mistrovství EU mládeže
2003 | 40. místo | H12 | Vojtěch Rojíček |
2005 | 4. místo | H10 | Tomáš Pavelek |
2010 | 27. místo | H14 | Tomáš Pavelek |
2013 | 6. místo | D12 | Zuzana Gřesová |
13. místo | H10 | Radek Halamíček | |
2014 | 1. místo | D16 | Natálie Kaňáková |
13. místo | H10 | Richard Stalmach | |
2017 | 5. místo | H12 | Richard Stalmach |
2019 | 2. místo | H14 | Petr Gnojek |
2020 | 1. místo | H14 | Richard Stalmach |
13. místo | H12 | Bartoloměj Buchta |
Mistrovské soutěže družstev mládeže
Stanislav Jasný se se svými svěřenci podílel na celé řadě medailových úspěchů týmů Beskydské šachové školy. Je jich tolik, že přikládáme rovnou odkaz na soutěže družstev !